Witamy w miejscu

w którym odkryjesz siebie... na nowo

Bandaże Arosha

Efekty

Redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, efekt nawilżenia, efekt ujędrnienia

Innowacyjność zabiegu polega na użyciu bandaży wykonanych z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, które podczas zabiegu uwalniają się i stopniowo wnikają w głąb skóry. Receptura aktywnych składników bandaży jest tak dobrana by stworzyć najskuteczniejsze programy zabiegowe o właściwościach drenujących , redukujących cellulit i tkankę tłuszczową, nawilżających i ujędrniających. Po konsultacji z kosmetologiem i ustaleniu rodzaju, stopnia zaawansowania i umiejscowienia problemu dobieramy odpowiedni zestaw do przeprowadzenia terapii.

Przed zabiegiem

 1. Zabieg nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań.

Zabieg

OEDEMACEL KIT – skuteczna walka z problemem cellulitu obrzękowego i zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Kombinacja składników aktywnych, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe gromadzenie płynów, skutecznie drenuje oraz rozpuszcza złogi tłuszczowe, redukując obwód obszaru poddanego zabiegowi.

ADIPOCEL KIT – skuteczna walka z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium i tkanką tłuszczową. Jest to połączenie różnych składników lipolitycznych mających na celu redukcję komórek tłuszczowych, walkę z deformacją włókien kolagenowych – czynników odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

FIRMING KIT - aktywny zabieg ujędrniający. Jest to zabieg skutecznie przywracający elastyczność skórze wiotkiej, liftinguje i ujędrnia, rozjaśnia.

Po zabiegu

 1. Terapia składa się z 8 zabiegów wykonywanych 1 lub 2 razy w tygodniu. Każdy zabieg składa się z 4 etapów

Przeciwwskazania

 1. Zaburzenia krążenia
 2. Zapalenie żył
 3. Problemy z sercem
 4. Zastawki, rozrusznik
 5. Alergie
 6. Ciąża
 7. Karmienie piersią

Umów się na zabieg
 • Cena zabiegu: 190 zł    

 • Czas trwania zabiegu (min): 60

O zabiegu

 • Znieczulenie: Nie                

 • Chłodzenie po zabiegu: Nie                

 • Zdolność do pracy: Tak                

 • Ilość zabiegów w serii: 8

 • Odstępy między zabiegami: 3 - 5 dni

© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Agencja interaktywna nXgSEO