Witamy w miejscu

w którym odkryjesz siebie... na nowo

DermaFrac

Efekty

Spłycenie zmarszczek, poprawa jędrności skóry, nawilża, rewitalizuje, pomaga w niwelowaniu przebarwień, łagodzi zmiany trądzikowe.

DermaFrac to innowacyjny zabieg mezoterapii mikroigłowej twarzy, szyi i dekoltu, dłoni oparty na systemie wykorzystującym technikę mikronakłuć skóry z jednoczesną infuzją aktywnego serum. Mezoterapia to niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu substancji aktywnych bezpośrednio do skóry właściwej.

Przed zabiegiem

Zabieg jest bezkrwawy i praktycznie bezbolesny więc nie wymaga znieczulenia, trwa około godziny i nie wyłącza z życia codziennego, jest przy tym wyjątkowo skuteczny. Maksymalny czas gojenia nie przekracza jednej doby, a korzystne efekty odczuwalne są już po pierwszym zabiegu. Na cały cykl składa się 3-6 zabiegów wykonywanych w dwutygodniowych odstępach czasu. Metoda pozostaje na szczycie popularności od 1998, co samo w sobie jest doskonałą rekomendacją w czasach dynamicznego rozwoju technologii anty-aging.

Wskazania dla zabiegu

Starzenie się skóry - spłyca zmarszczki, poprawia owal twarzy, ujędrnia, powoduje napięcie i nawilżenie skóry, przebarwienia, skóra łojotokowa, skóra palacza, nadmierne przesuszenie

Zabieg

Do wyboru są cztery podstawowe zestawy gotowych preparatów: odmładzające peptydy, serum rozjaśniające, nawilżający kwas hialuronowy, serum przeciwtrądzikowe. Mezoterapia mikroigłowa wykorzystuje nie tyko działanie farmakologiczne wtłaczanej substancji, ale także efekt miejscowego gojenia się skóry po mikronakłuciach. Stymulacja skóry zmusza ją do samodzielnej, bardzo intensywnej odnowy i regeneracji, pozwala na odbudowę uszkodzeń w skórze właściwej oraz zwiększa syntezę kolagenu i elastyny, czyli podstawowych białek podporowych skóry.

Po zabiegu

 1. Efekt podrażnienia skóry po nakłuciach jest łagodzony nowoczesnym laserem biostymulacyjnym, który w odróżnieniu od popularnych lamp LED, charakteryzuje się większą skutecznością i dodatkowo wzmaga produkcję nowego kolagenu.
 2. Nie zaleca się nakładania makijażu do 24 h po zabiegu. Przez tydzień należy unikać sauny, solarium, basenu. Nie stosować peelingów na twarz.

Przeciwwskazania

 1. Choroby nowotworowe
 2. Choroby związane z układem krążenia
 3. Problemy z krzepnięciem krwi
 4. Cukrzyca
 5. Żółtaczka
 6. Białaczka
 7. Epilepsja
 8. Operacje i zabiegi chirurgiczne przebyte w ciągu 6 miesięcy
 9. Opryszczka
 10. Łuszczyca
 11. Stany zapalne (skóry i wewnątrz organizmu)
 12. Infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze
 13. Przyjmowanie retinoidów i antybiotyków
 14. Ciąża i karmienie piersią
 15. Czynny trądzik ropny
 16. Trądzik różowaty
 17. Masaże i zabiegi rozgrzewające w miejscu nakłuć (w dniu zabiegu)
 18. Opalanie i sauna w ciągu 3 dni przed zabiegiem

Umów się na zabieg
 • Cena zabiegu: 450 zł                

 • Pakiet 3 zabiegów: 1000 zł

 • Czas trwania zabiegu (min): 60

O zabiegu

 • Znieczulenie: Nie                

 • Chłodzenie po zabiegu: Nie                

 • Zdolność do pracy: Tak                

 • Ilość zabiegów w serii: 3 - 6

 • Odstępy między zabiegami: 14 dni

© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Agencja interaktywna nXgSEO