Witamy w miejscu

w którym odkryjesz siebie... na nowo

Bioinfuzja tlenowa Oxydermie

Efekty

Wygładzenie i odmłodzenie skóry, dotlenienie komórek i pobudzenie ich procesów metabolicznych, intensywne nawilżenie na poziomie komórkowym, podniesienie owalu twarzy i górnej powieki, poprawa jędrności i elastyczności, wypełnienie zmarszczek, lifting okolic oczu, uwydatnienie ust, łagodzenie zmian trądzikowych (bakterie beztlenowe), efekty zauważalne już po pierwszym zabiegu

Infuzja tlenowa to nowoczesna, nieinwazyjna i skuteczna metoda odmładzania i regeneracji skóry. Wykonywana jest aparaturą wykorzystującą technologię do uzyskiwania hiperbarycznego tlenu. Jest to tlen wykorzystywany w medycynie w czystej postaci, podawany pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki tak skoncentrowanej dawce czystego tlenu i odpowiedniemu ciśnieniu docieramy do głębokich warstw skóry , zwiększając regeneracje i metabolizm komórek. Skóra jest intensywnie nawilżona, nabiera blasku, ładnego kolorytu a zmarszczki widocznie są spłycone. Ogólna kondycja skóry ulega poprawie.

Przed zabiegiem

 1. Zabieg nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań.

Zabieg

Zabieg polega na rozprowadzeniu silnie skoncentrowanego serum za pomocą specjalistycznego aplikatora, który wtłacza je w głębsze warstwy skóry wykorzystując nośnik jakim jest tlen hiperbaryczny. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Towarzyszy mu uczucie lekkiego „powiewu na skórze”. Może być wykonywany przez cały rok.

Po zabiegu

 1. Pobudzenie naturalnych procesów odnowy skóry, dogłębne nawilżenie, odżywienie na poziomie komórkowym, poprawa jędrności, uwydatnienie ust, delikatny lifting okolic oczu, złagodzenie zmian trądzikowych. Zalecana seria 4-6 zabiegów – 1 zabieg w tygodniu. Polecany również jako zabieg „bankietowy”.

Przeciwwskazania

 1. Aktywna opryszczka
 2. Stany zapalne w obrębie zabiegu
 3. Stany grzybiczne
 4. Ciąża
 5. Min. 3 tygodnie po zabiegu: nie używać wypełniaczy, nici PDO, botoxu

Umów się na zabieg
 • Cena zabiegu: od 250 zł

 • 10% zniżki przy zamówieniu 3 zabiegów

 • 15% zniżki przy zamówieniu 6 zabiegów

 • Czas trwania zabiegu (min): 60

O zabiegu

 • Znieczulenie: Nie                

 • Chłodzenie po zabiegu: Nie dotyczy                

 • Zdolność do pracy: Tak                

 • Ilość zabiegów w serii: 4 - 6

 • Odstępy między zabiegami: 1 tydzień

© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Agencja interaktywna nXgSEO