Witamy w miejscu

w którym odkryjesz siebie... na nowo

Manicure

Zabiegi manicure wykonujemy bez użycią cążek!

Manicure z malowaniem

Manicure jest zabiegiem kosmetycznym, polecany dla osób, które chcą mieć ładniejsze, zadbane paznokcie, wyrównane skórki i wypielęgnowaną płytkę paznokci.

Manicure Japoński

Różni się od klasycznego tym, że polega przede wszystkim na wzmocnieniu naturalnej płytki paznokcia. Zabieg opiera się na wmasowaniu w paznokcie pasty bogatej w witaminy. Pasta odżywia i nawilża paznokcie, a nałożony później specjalny puder zabezpiecza przed wypłukaniem aktywnych składników.

Ten unikatowy zabieg sprawia, że paznokcie wyglądają zdrowo, stają się mocne i sprężyste. Dodatkowym efektem jest piękny połysk różowej perły. Ładny wygląd paznokci utrzyma się około 2– 3 tygodni.

Manicure French

Klasycznie wykonany manicure zakończony malowaniem dwoma kolorami lakierów. Efekt zadbanych dłoni zostaje spotęgowany poprzez nałożenie odpowiedniej warstwy nabłyszczającej.

Manicure Monophase

Klasyczny manicure wykończony lakierem utwardzanym w specjalnej lampie UV . Efekt utrzymuje się do 10 dni . Nie tracimy czasu na doschnięcie paznokci – lakier zastyga natychmiast pod promieniami lampy UV.

Manicure Hybrydowy

Klasyczny manicure wykończony lakierem w formie żelu utwardzanym w specjalnej lampie UV. Efekt utrzymuje się do 14 dni . Nie tracimy czasu na doschnięcie paznokci – lakier zastyga natychmiast pod promieniami lampy UV.

Umów się na zabieg
  • Cena zabiegu: od 50 zł

  • Czas trwania zabiegu (min): 30 - 60

O zabiegu

  • Znieczulenie: Nie                

  • Chłodzenie po zabiegu: Nie                

  • Zdolność do pracy: Tak                

  • Ilość zabiegów w serii: nie dotyczy

  • Odstępy między zabiegami: nie dotyczy

© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Agencja interaktywna nXgSEO