Witamy w miejscu

w którym odkryjesz siebie... na nowo

Mezoterapia mikroigłowa DermaFrac™

Efekty

Poprawa nawilżenia i elastyczności skóry, intensywna stymulacja naskórka zapoczątkowywująca produkcję nowego kolagenu i elastyny czyli włókien podporowych, widoczna jędrności skóry, wygładzenie zmarszczek mimicznych, ujednolicenie kolorytu skóry

Zabieg DermaFrac™ jest najbardziej zaawansowaną techniką nakłuwania skóry połączoną z równoczesną infuzją odpowiednio dobranego preparatu.

Metoda ta pozwala skutecznie wprowadzić roztwór substancji aktywnych kwasu hialuronowego , antyoksydantów i peptydów stymulujących regenerację skóry co zapewnia wysoką skuteczność zabiegu i zdecydowaną poprawę nawilżenia , jędrności i kondycji skóry.

Przed zabiegiem

 1. Zabieg nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań.

Zabieg

Zabieg polega na tworzeniu mikrokanalików z jednoczesnym dostarczeniem aktywnego serum do skóry właściwej. Precyzja i dająca pełną kontrolę rączka DermaFrac™ zasysa skórę dzięki podciśnieniu, jednocześnie wbijając w nią setki mikroigieł , które bezboleśnie przechodzą przez naskórek do warstwy brodawkowatej skóry właściwej. Mikrokanaliki systemu DermaFrac tworzą ścieżki, przez które wnikają składniki serum.

Głębokość na którą przenikają do skóry mikroigły jest dobierana tak, aby kanaliki powstawały tuż pod granicą skórno-naskórkową oraz tuż nad naczyniami włosowatymi i zakończeniami nerwów . Indywidualna kontrola głębokości wnikania i siły nacisku na skórę czyni zabieg bezkrwawym i prawie bezbolesnym.

Po zabiegu

 1. Nie ma żadnych efektów ubocznych a czas gojenia skóry po zabiegu jest bardzo krótki.

Przeciwwskazania

 1. Ciąża i okres karmienia
 2. Dermografizm
 3. Opryszczka, czynna łuszczyca
 4. Miejscowe stany zapalne
 5. Nie stosuje się na: brodawki, pieprzyki, znamiona, zranienia

Umów się na zabieg
 • Cena zabiegu: od 450 zł

 • Czas trwania zabiegu (min): 45

O zabiegu

 • Znieczulenie: Nie                

 • Chłodzenie po zabiegu: Nie                

 • Zdolność do pracy: Tak                

 • Ilość zabiegów w serii: 3 - 6

 • Odstępy między zabiegami: 7 - 10 dni

© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Agencja interaktywna nXgSEO