Witamy w miejscu

w którym odkryjesz siebie... na nowo

Mikrodermabrazja

Efekty

Pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, likwidacja drobnych zmarszczek mimicznych, odnowa komórkowa i regeneracja skóry, eliminacja nadmiernego rogowacenia, suchości i uszkodzeń posłonecznych, zwiększenie absorbcji substancji aktywnych i nawilżenie skóry

Zabieg mikrodermabrazji jest zabiegiem kontrolowanego mechanicznego usunięcia wierzchnich warstw naskórka lub skóry właściwej w zależności od zaplanowanej głębokości. Zabieg wykonywany jest jednorazowymi, sterylnymi końcówkami Bio-Barrier TM. Zabieg idealnie przygotowuje skórę do zabiegów manualnego oczyszczania, zabiegów pielęgnacyjnych, przed peelingami chemicznymi czy mezoterapią mikroigłową.

Przed zabiegiem

 1. Zabieg nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań.

Zabieg

Przy zabiegu mikrodermabrazji zostaje utworzone podciśnienie za pomocą próżni, która uruchamia strumień kryształków wodorotlenku glinu (korundu).

Kryształy są nanoszone na skórę za pomocą specjalnego urządzenia, które jest przesuwane po skórze i w ten sposób delikatnie usuwane są górne warstwy naskórka. Równocześnie kryształy wraz z usuniętym zrogowaciałym naskórkiem są pochłaniane i zbierane w oddzielnym pojemniku.

Zrogowacenie naskórka, które należy usunąć jak i intensywność zabiegu (głębokość peelingu) są oceniane i dobierane indywidualnie przez kosmetyczkę. Dzięki czemu zabieg jest bezpieczny, i nie powoduje skutków ubocznych, gdyż złuszczanie następuje stopniowo, warstwa po warstwie i zawsze odbywa się w obrębie wierzchnich warstw naskórka.

Po zabiegu

 1. Po zabiegu skóra jest oczyszczona, rozjaśniona, rozświetlona, nawilżona.

Przeciwwskazania

 1. Grzybica
 2. Łuszczyca
 3. Znamiona
 4. Włókniaki

Umów się na zabieg
 • Cena zabiegu: od 150 zł

 • Czas trwania zabiegu (min): 45

O zabiegu

 • Znieczulenie: Nie                

 • Chłodzenie po zabiegu: Nie                

 • Zdolność do pracy: Tak                

 • Ilość zabiegów w serii: 3 - 6

 • Odstępy między zabiegami: 10 - 14 dni

© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Agencja interaktywna nXgSEO