Witamy w miejscu

w którym odkryjesz siebie... na nowo

Pedicure

Zabiegi pedicure wykonujemy bez użycią cążek!

Pedicure klasyczny

Zabieg kosmetyczny polegający na pielęgnacji stóp i paznokci. W trakcie zabiegu wykonywany jest peeling , opiłowanie paznokci i usunięcie nadmiernie zrogowaciałego naskórka metodą tradycyjną - tarką lub za pomocą frezarki, ostrza omega lub -Nowość- u nas w salonie specjalnie skomponowanymi kwasami.Po zabiegu kwasami skóra stóp jest miękka, zadbana i długo utrzymuje się efekt gładkich stóp. Na koniec zabiegu zostaje nałożony krem regeneracyjny i wykonany masaż stóp.

Pedicure z malowaniem

Zabieg pedicure wykonany za pomocą ostrza omega, wysokoobrotowej frezarki lub kwasów, poprzedzony kąpielą wodną. Na pazanokcie u stóp zostaje nałożona baza chroniąca płytkę paznokcia, następnie lakier i top utwardzajacy lakier .Na zakończenie zabiegu wykonany jest peeling i nałożona maska regenerująca na stopy.

Pedicure French

Klasycznie wykonany pedicure zakończony malowaniem dwoma kolorami lakierów. Efekt zadbanych stóp zostaje spotęgowany poprzez nałożenie odpowiedniej warstwy nabłyszczającej.

Pedicure Hybrydowy

Klasyczny pedicure wykończony lakierem w formie żelu utwardzanym w specjalnej lampie UV. Efekt utrzymuje się do 14 dni. Nie tracimy czasu na doschnięcie paznokci – lakier zastyga natychmiast pod promieniami lampy UV.

Pedicure Monophase

Klasyczny pedicure wykończony lakierem utwardzanym w specjalnej lampie UV. Efekt utrzymuje się do 10 dni. Nie tracimy czasu na doschnięcie paznokci – lakier zastyga natychmiast pod promieniami lampy UV.

Umów się na zabieg
  • Cena zabiegu: od 90 zł

  • Czas trwania zabiegu (min): 90

O zabiegu

  • Znieczulenie: Nie                

  • Chłodzenie po zabiegu: Nie                

  • Zdolność do pracy: Tak                

  • Ilość zabiegów w serii: nie dotyczy

  • Odstępy między zabiegami: nie dotyczy

© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Agencja interaktywna nXgSEO