Witamy w miejscu

w którym odkryjesz siebie... na nowo

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Efekty

Podnoszą kąciki oka, zmniejszają wizualnie opadającą górną powiekę, nadają oku świeże spojrzenie, zapewniają naturalny i długotrwały efekt: wytuszowanych, zagęszczonych i podkręconych rzęs

Metoda 1:1

Metoda polegająca na przedłużeniu naturalnej rzęsy po przez doklejenie do niej jednej indywidualnie dobranej rzęsy jedwabnej. Długość i grubość rzęs doklejanych dobierana jest w zależności od stanu i kondycji rzęs naturalnych. W przedłużaniu rzęsami jedwabnymi możemy pozwolić sobie na maksymalne przedłużenie o 50% , tak aby efekt końcowy był jak najbardziej naturalny. Rzęsy są elastyczne, lekkie i nie wpływają na deformację naturalnych rzęs. Przy regularnych korektach można cieszyć się nimi przez cały czas.

Czas aplikacji: od 2 do 3 godzin.

Uzupełnianie: co 3, 6 tygodni/ w zależności od kondycji naturalnych rzęs, cyklu wzrostu rzęs oraz od pielęgnacji po zabiegowej.

Metoda 2:1 – rzęsy z włosia naturalnego

Polega na zaaplikowaniu dwóch odpowiednio dobranych rzęs do jednej naturalnej rzęsy. W metodzie tej wykorzystuje się rzęsy z naturalnego włosia. Rzęsy są cieniutkie, lekkie, czarne i błyszczące.

Jest to bardzo unikatowa metoda dająca możliwości osiągnięcia dużego zagęszczenia rzęs nawet w sytuacji, gdy naturalne rzęsy są rzadkie, słabe lub ich zła kondycja spowodowana jest osłabieniem organizmu po przebytych chorobach lub po leczeniu farmakologicznym.

Czas aplikacji: od 2 do 2,5 godziny.

Uzupełnianie: co 3, 6 tygodni / w zależności od naturalnej kondycji rzęs, cyklu wzrostu rzęs oraz od pielęgnacji po zabiegowej.

Metoda 1:1

Jest to nowoczesna szybka metoda aplikacji rzęs polegająca na układaniu pojedynczych rzęs na rzęsy naturalne.

W metodzie tej pracuje się na otwartym oku stale kontrolując efekt końcowy. Zaletą tej metody jest brak ograniczeń w długości i grubości rzęs doklejanych oraz szybkość aplikacji. W metodzie tej ważne jest, aby po upływie 2 tygodni zostały one ściągnięte za pomocą profesjonalnego zmywacza.

Metoda polecana dla Pań, które pragną cieszyć się wyrazistym spojrzeniem jedynie na wyjątkowe okazje.

Czas aplikacji do 1,5 godziny. Maxsymalny czas noszenia rzęs do 14 dni.

Po zabiegu

 1. W pierwszym dniu po zabiegu nie zaleca się moczyć rzęs . W dalszym użytkowaniu rzęsy świetnie sprawdzają się podczas kąpieli wodnych i słonecznych.

Przeciwwskazania

 1. Choroby alergiczne oczu
 2. Zapalenie spojówki
 3. Całkowity brak rzęs
 4. Nadpobudliwość i brak cierpliwości

Umów się na zabieg
 • Cena zabiegu: od 100 zł

 • Czas trwania zabiegu (min): 120

O zabiegu

 • Znieczulenie: Nie                

 • Chłodzenie po zabiegu: Nie                

 • Zdolność do pracy: Tak                

 • Ilość zabiegów w serii: nie dotyczy

 • Odstępy między zabiegami: 3 - 6 tygodni

© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Agencja interaktywna nXgSEO