Witamy w miejscu

w którym odkryjesz siebie... na nowo

Body Wrapping

Efekty

Przywraca jędrność skóry, oczyszcza skórę z toksyn, pobudza metabolizm, likwiduje cellulit, likwiduje problem obrzęków i zastojów limfatycznych w organizmie, przeciwdziała efektowi zwiotczałej skóry po odchudzaniu czy ciąży, skóra wygląda ładnie i młodo

Body wrapping, czyli kompresyjne owijanie ciała jest terapią kosmetyczną troszczącą się o całą figurę. Zabieg ten jest wyjątkowo interesującym zabiegiem, bardzo skutecznym.

Poprzez silny ucisk wywołany owinięciem folią pobudza się krążenie krwi, a ciepło otwiera pory. Dzięki temu umożliwiamy wszystkim substancjom aktywnym zawartym w balsamie głęboko wniknąć w naszą skórę. Celem zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi i limfy - wyszczuplenie, wygładzenie, zredukowanie cellulitu, poprawa stanu skóry.

Przed zabiegiem

 1. Zabieg nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań.

Zabieg

Cały zabieg składa się z dwóch faz, terapii przygotowawczej i kompresyjnej.

Terapia przygotowawcza - aromaterapia, wykorzystuje krem cynamonowy (Cinamon Cream), który poprawia metabolizm komórkowy, spala złogi tłuszczu oraz poprawia krążenie krwi, tym samym stymuluje uwolnienie produktów przemiany materii i toksyn z komórek tłuszczowych, prowadzi to do naturalnej detoksykacji i zwiększenia ciśnienie w tkance.

Druga faza, terapia kompresyjna - to owijanie ciała specjalną folią. Proces ten powoduje stały poziom kompresji we wszystkich obszarach ciała poddawanych zabiegowi. Zewnętrzny ucisk, jaki wywołuje folia, powoduje dodatkowy wzrost ciśnienia w przestrzeni międzykomórkowej. W tym samym czasie naczynia żylne oraz limfatyczne zostają otwarte i gotowe do transportu produktów przemiany materii, uwolnionych z komórek. W ten sposób toksyny i produkty przemiany materii zostają szybko wydalone z organizmu.

Po zabiegu

 1. Po zabiegu skóra jest napięta, rozświetlona i jędrna.

Przeciwwskazania

 1. Stany zapalne
 2. Choroby przebiegające z wysoka gorączką ( powyżej 38 st.C)
 3. Choroby nowotworowe
 4. Zapalenie żył, duże żylaki i tętniaki
 5. Zaawansowana choroba nadciśnieniowa
 6. Menstruacja

Umów się na zabieg
 • Cena zabiegu: od 130 zł

 • Czas trwania zabiegu (min): 90

O zabiegu

 • Znieczulenie: Nie                

 • Chłodzenie po zabiegu: Tak                

 • Zdolność do pracy: Tak                

 • Ilość zabiegów w serii: 3 - 6

 • Odstępy między zabiegami: 3 dni

© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Agencja interaktywna nXgSEO